Drukarka przemysłowa

Drukarka przemysłowa

Firma ABS-JET to powstała w 2001 roku fachowa, małopolska spółka mająca własny sklep on-line. Oferuje głównie drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Nadto, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, i również para się dostawą różnego gatunku wysokiej klasy kompatybilnych i również oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Nawiasem mówiąc również: części zamiennych i akcesoriów Między nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet i również systemy wizyjne. Akcesoria mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i również na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest również autoryzowanym i również wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac i Saturn. To nie wszystko. Prócz tego jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma jego osoba eteryczny wonność pomarańczy i również służy istotnie do dokładnego usuwania klejów na patelnia, co więcej do zmywania wałków etykieciarek i smarów czy smoły. W ofercie sklepu każdy klient znajdzie w dalszym ciągu nadzwyczajnie wysokiej klasy różnorakie

środki czystości i kosmetyki marek Stoko Skin Care i Americol BV,

Należy wspomnieć, że od 2011 roku przedsiębiorstwo wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. I również ciągle udoskonala własne towary. By zakupić ustalony produkt, np. drukarki przemysłowe, koniec się zalogować, na po pewnym czasie ukończyć poszczególne kroki. Odbywa się to w prosty rozwiązanie. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta i również nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można również na niej dojść na bardzo ciekawe promocje. Choć w razie jakichkolwiek pytań, można napisać bądź zadzwonić.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 05.03.2022 09:05:25)

Podlinkuj wpis: