Drukarki przemysłowe

Drukarki przemysłowe

Przedsiębiorstwo ABS-JET Service to firma, która od 2001 roku oferuje drukarki przemysłowe, oraz ich serwis. Oprócz tego dostarcza wszelkiego gatunku bardzo najlepszej klasy kompatybilne oraz oryginalne materiały eksploatacyjne. Każdy kupujący na stronie: Absjet.pl znajdzie także części zamienne oraz różne przybory. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak oraz na specjalne zamówienie. Należą do nich m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki oraz systemy wizyjne.

Firma ta jest także autoryzowanym oraz jedynym dystrybutorem takich marek, jak: KGK JET, IkonMac a oprócz tego Saturn. Wytwarza dodatkowo środek myjąco-odtłuszczający dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent (PRO oraz STRONG). Taki zmywacz do etykiet jest niezwykle potrzebny. Usuwa bez problemu kleje oraz etykiety. Tym samym dobrze zastępuje typowe rozpuszczalniki, które są na bazie chloru a oprócz tego parafiny. W przedsiębiorstwie nie brakuje również doskonałej klasy środków czystości czy kosmetyków dla pracowników (są to marki: Stoko Skin Care a oprócz tego Americol BV). Szeroką, pełną propozycję asortymentu każdy znajdzie na stronie: www.sklep.absjet.pl. Powinno się dodać, że od 2011 roku ABS-JET wdrożył Architektura Zarządzania Jakością, który jest w stu procentach zgodny z normą ISO 9001:2008.

Jeżeli chodzi o wspomniany artykuł, jakim jest zmywacz do etykiet, to z powodzeniem jest on wykorzystywany do mycia a oprócz tego konserwacji urządzeń drukujących. Ważne, że nie uszkadza on większości powierzchni. Jest oczywiście bezpieczny dla metali, plastików, materiałów ceramicznych czy akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, a nawet żywic utwardzonych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 23.06.2021 23:29:36)

Podlinkuj wpis: