Kurs Terapeuta SPA

Kurs Terapeuta SPA

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w którym możecie zdobyć nowe umiejętności. To także placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem ekspertów możecie pogłębić do takiej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do takiego, ażeby poznać całą ofertę edukacyjną, jaką kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia oraz warsztaty z obszaru różnych form masażu. Weźcie także udział w szkoleniach kosmetycznych, które także odkryjecie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, iżby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. Dzięki temu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić swoim kursantom.
W ofercie Bio-Mas znajduje się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i również mnóstwo innych. Namawiamy do wzięcia udziału w spotkaniach.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: