Lokalizacja uszkodzeń kabli

Lokalizacja uszkodzeń kabli

El-Tech to kompetentna spółka, która od 2006 roku, wykonuje prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie oferuje, są całkowicie kompleksowe. Dotyczą szczególnie montażu instalacji elektrycznych. Ale również zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN i próby napięciowe SN.

Wykwalifikowana kadra pracowników bez żadnego problemu montuje dosłownie te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych oraz różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli również nie sprawia kłopotu. O ile chodzi o same pomiary, to są one świadczone zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. żeby uzgodnić dokładne zasady partnerstwa czy współpracy, wypada skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Sporo czynności pomiarowych a także równocześnie konserwacyjnych, jakimi zajmują się specjaliści z EL-Tech, zapewnia rzecz jasna prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli także jest tutaj bardzo istotna, a w szczególności tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy niejednokrotnie dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji i wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki bardzo nowoczesnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. realizowane z użyciem bardzo szerokiej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego również do poprawnej eksploatacji tych bardzo ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 07.10.2021 04:40:38)

Podlinkuj wpis: