Profesjonalna obsługa celna mazowieckie

Profesjonalna obsługa celna mazowieckie

Olmax to filia celna realizującą profesjonalną reprezentację przed Urzędami Celnymi. W propozycji znajduje się m.in. dokonywanie odpraw celnych a oprócz tego zabezpieczenie długu celnego, przygotowanie dokumentacji przewozowej a oprócz tego doradztwo w zakresie przepisów celnych. Korzystając z pomocy agencji celnej Olmax można do tego sporządzić deklaracje statystyczne Intrastat oraz deklaracje do Urzędu Celnego. Usługi agencji celnej Olmax obejmują ponadto fachową pomoc w dziedzinie akcyzy oraz tłumaczenia dokumentów związanych z wszelkiego gatunku odprawami celnymi. Są to tłumaczenia dostępne w wielu językach europejskich. Wykonywane są one z dnia na dzień, skutkiem tego nie trzeba się martwić o to, że nie otrzyma się potrzebnych do różnych celów dokumentów punktualnie.

Firma Olmax funkcjonuje na polskim rynku już od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie jej pracowników gwarantuje profesjonalną pomoc w każdej, wręcz w największym stopniu skomplikowanej sytuacji. Z agencją celną Olmax nie należy się więc martwić o to, że przepisy zostaną zinterpretowane niezgodnie z bieżącą wykładnią prawną. Ponad 3000 zleceń podczas 2019 roku a oprócz tego przeszło 50000 zleceń od początku istnienia firmy – to liczby, które wskazują na wysoką popularność agencji Olmax wśród polskich firm a oprócz tego jednocześnie jej profesjonalizm.

Przedsiębiorstwo Olmax to agencja celna zapewniająca przystępne sytuacja współpracy. W dłuższej perspektywie czasu, przy częstym korzystanie z usług, jej stali klienci mogą dogadać się korzystne stawki za usługi. Pozwala to na zyskanie dodatkowych oszczędności, które można ofiarować na bieżącą działanie firmy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 12.05.2022 18:32:05)

Podlinkuj wpis: