Stycznik sla

Stycznik sla

TOMELPOL to doświadczona spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep online stycznik.eu, gdzie zajmuje się sprzedażą wysyłkowa wielu artykułów na terenie całego kraju. Są to różnego typu aparaty a także urządzenia. Wybór jest niezwykle ogromny. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje także termików. A także oczywiście można zakupić także zwalniak eb (czy innego gatunku) albo włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep pozwala na bezproblemowy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do dwudziestu dni. Notabene wprowadza ciekawe promocje. Wachlarz, który oferuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy niewiele mówią, lecz doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod oraz tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Natomiast styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są równie do przekaźnika elektromagnetycznego co do budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

Jeżeli chodzi o wspomniany zwalniak eb, mianowicie jego osoba w przeciwnym wypadku nazywany luzownikiem oraz ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią przemocą. Stosowane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych a także w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Natomiast włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć oraz przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego a także stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne nawigacja. Wyłącznik apu może być powietrzny, izolacyjny czy też posiadać konstrukcję otwartą. A także jest wyposażony w napęd ręczny a także elektromangesowy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 04.05.2022 05:52:15)

Podlinkuj wpis: