Transport – Szwajcaria

Transport - Szwajcaria

Twdlog proponuje usługi transportowe do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką właśnie działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka i również ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim przedsiębiorstwo się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnych możliwościach od 24 cbm do 120 cbm i również ładowności do 24 ton.

Zakres świadczonych usług, obejmuje również pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych artykułów na terenie całej Szwajcarii. Przedsiębiorstwo prowadzi albowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na terenie Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to w głównej mierze Europa Środkowa i również Południowa- Republika Federalna Niemiec, Austria, Węgry, Włochy, a także Słowenia czy Chorwacja.

Oferta jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu troska o bezpieczeństwo powierzonych dóbr a oprócz tego niezmienny połączenie z kierowcą. Każdy stadium przewozu jest z tej przyczyny na bieżąco sprawdzany.

W dodatku TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach i również autostradach a oprócz tego wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl aby wyszukać dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail czy też kontakt telefoniczny lub fax.

Internacjonalny charakter firmy podkreśla również fakt dostępności strony w języku angielskim a oprócz tego niemieckim.

Należałoby zafundować na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki i również transportu nieustannie stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową propozycją i również cennikiem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 22.06.2022 13:32:49)

Podlinkuj wpis: