Zajęcia dla dzieci Piaseczno

Zajęcia dla dzieci Piaseczno

Fika to klub malucha, który gwarantuje fachową opiekę dzieci na terenie Piaseczna.

Prywatny klub dla dzieci Fika, zajmuje się opieką nad dziećmi od 1 do 4 roku życia. Dziecko pozostawione jes pod fachową opieką wychowawców, którzy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem w tej branży. Dla wychowanków przewidziane są różnego rodzaju kurs oraz zabawy, które rozwijają wyobraźnię, budują relacje wśród dziećmi i pobudzają nowe pasje. Dzieci poznają świat za pomocą nietuzinkowej zabawy, nauki oraz muzyki. Wszystko to rozwija w nich naturalną ciekawość oraz nowe umiejętności.

W propozycji znaleźć można grupy wychowawcze, ruchowe, twórcze oraz edukacyjne. Wszystkie kurs mają na celu zapewnienie dzieciom zabawy oraz nauki w bezpiecznej, domowej atmosferze.

Zabawki oraz pomoce naukowe dostępne w placówce, pochodzą od sprawdzonych marek oraz zapewniają rzeczywisty rozwój umiejętności motorniczych i intelektualnych u dziecka. Rozrywki dopasowane są odpowiednio do wieku oraz zdolności pociech, przez co żadne dziecko nie będzie czuło się pominięte.

Dzięki rozwijającym zajęciom, dziecko ma sposobność poznać swoje wrodzone talenty, rozwinąć nowe umiejętności intelektualne i fizyczne, a szczególnie rozwijać swój młody umysł. Pozostawienie malucha pod naszą opieką, pozwoli rodzicom sprawić sobie osobiste sprawy i skupić się na pracy bez konieczności zamartwiania się o dziecko.

Klubik Fika umożliwia także urządzić niezapomniane urodziny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Organizacja zabawy, które integrują dzieci pozwolą stworzyć wspomnienia na całe życie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 03.04.2022 22:01:36)

Podlinkuj wpis: